Jaka pogoda na luty

Jaka pogoda na luty

Pogoda na luty

Pogoda na luty najbardziej interesuje wszystkich uczniów, którzy w tym czasie będą mieli ferie zimowe. Ponieważ to właśnie im najbardziej wtedy będzie zależało na dużych opadach śniegu, a chociaż na normalnej atmosferze i aurze zimowej.
Niestety prognozy są zupełnie inne od typowej polskiej zimy. Co prawda na Południu kraju nie trzeba będzie się martwić o śnieg. Ale w pozostałych regionach Polski, będzie już zdecydowanie gorzej.

Przede wszystkim luty będzie się charakteryzował ogromnymi huśtawkami temperatur. Raz będą nadchodzić przymrozki, a po kilku dniach odwilże. Ciężko będzie wytrzymywać wszystkie odkryte lodowiska, które powstają specjalnie z okazji ferii zimowych dzieci.

Meteorolodzy ostrzegają, przed pogodą w lutym, która będzie bardzo negatywnie wpływała na samopoczucie. Henkilöt, które odczuwają skoki ciśnienia i źle reagują na porywiste wiatry, powinny przygotować sobie tabletki na ból głowy lub zaopatrzyć się w dobra kawę.

Jedno jest pewne w tym miesiącu prawdziwej zimy nie będzie. Można się za to spodziewać, nawrotów nagłej wiosny, która nie będzie mogła się zdecydować, czy zostać na dłużej, czy też nie.

Bardzo możliwe, że patrząc w lutym na termometry, rtęć słupków będzie wskazywała plusowe temperatury, nawet do kilkunastu stopni Celsjusza. A warto mieć na uwadze, że takie zmiany mogą powodować rozwijanie się różnych chorób.