Série de filles américaines

Série de filles américaines.

Kim jest Lena Dunham i co ma wspólnego z dziewczynami z pokolenia dzisiejszych dwudziestopięciolatków? Le terme fille revient ici pour une raison, c'est le titre de l'émission, którego twórcą jest właśnie Lena. 'Girls' est une série américaine diffusée sur la chaîne HBO depuis 2012 année, complètement inventé par Lena, napisany i śmiało można powiedzieć zagrany. Elle joue le rôle principal, na planie jednak towarzyszy jej kilka innych osób, mais le spectacle est largement basé sur la vie de l'héroïne qu'elle a créée. Historia oparta jest częściowo na przeżyciach i przygodach samej Leny.

Lena fait sa série originale, ma jeden film fabularny na koncie, mignon, niskobudżetowy ‚Petits meubles’, est un réalisateur de 27 ans, scenarzystką i oczywiście aktorką. Urodziła się w Nowym Jorku, historie które opowiada głównie dzieją się właśnie w tym mieście, inspirowane i oparte są na jej prywatnych doświadczeniach, ils en sont littéralement imprégnés. Regarder son travail, j'ai un ressenti, że tą dziewczynę doskonale znam i dokładnie wiedziałabym czego się po niej spodziewać w prywatnej rozmowie.

Le définissant avec un mot, je dirais, że jest mocno świrnięta. Il a le sens d'un grand observateur, peut poser un diagnostic précis, analyser les problèmes des jeunes, elle est cynique, błyskotliwa i posługuje się bardzo dosadnym językiem. C'est en quelque sorte un orchestre humain, do listy jej dokonań niebawem będzie można dopisać pierwszą książkę. Je suis sûr, że dla jednych może być trochę irytująca, bo osobowość ma oryginalną i niezwykle barwną, ale gwarantuję, że znajdą się ludzie, którzy w jej nietuzinkowości, humorze i specyficznej niezgrabności, po prostu się zakochają.

A czy w samym serialu też da się zakochać? Zdecydowanie się da i to również zasługa samej Leny, a właściwie wykreowanej przez nią bohaterki. Hannah Horvath, bo o niej mówię, jest dwudziestoparolatką i jak sama w serialu przyznaje, espère, że jest głosem swojego pokolenia albo przynajmniej jakiegokolwiek pokolenia. W trzecim, saison actuellement jouée, se termine exactement un quart de siècle, także wiek i miłość do słowa pisanego, to moje powody, by się z nią utożsamiać. Elle est une héroïne totalement non-TV. Elle n'est pas belle, il n'y a pas non plus de figurine modèle, co zupełnie nie stoi jej na przeszkodzie w częstym paradowaniu nago. W sposób w jaki się ubiera, zdecydowanie odbiega od trendów promowanych przez kolorowe magazyny, za to jest bezpośrednia, honnête, intransigeant, ma niezłe poczucie humoru i chyba największy, comme vous pouvez l'imaginer, dystans do siebie. Serial opowiada o losach młodych nowojorskich dziewczyn, każda z nich próbuje się odnaleźć, w pełni ukształtować i połapać w swoich kosmicznych emocjach. Hannah est une écrivaine en herbe, elle est toujours Marnie, Jessa i Shoshanna. Les filles sont amies, se disputent, zmieniają chłopaków i uprawiają sporo sexu. A wszystko to z przymrużeniem oka i dawką zdrowego sarkazmu.

L'avantage de la série est avant tout le scénario, błyskotliwy i śmieszny. Gra aktorska głównej bohaterki i partnerującego jej Adama Drivera, son petit ami joue, aussi super, l'inconvénient, cependant, est la figure des trois autres amis. Cette série est structurée de cette façon, że ma opowiadać o losach różnych osób. Pendant ce temps, l'intrigue du personnage principal est si fortement construite, jej świat jest przemyślany i doskonale złożony, le monde des autres filles est très pauvre. Je ne suis pas convaincu par leur personnalité, ich przemiany i wątpliwości. Mimo wielkiej sympatii do tej produkcji, les discussions liées au reste de mes amis me semblent un peu bâclées et bon marché. Mais, gdyby serial nosił tytuł ‚Hannah’, nie miałabym się kompletnie do czego przyczepić. Wszystko co jest związane z tą postacią jest naturalne, szczere i bardzo autentyczne.

La comparaison est définitivement injuste, że to odpowiedź młodego pokolenia na serial ‚Sex w wielkim mieście’, ne suggère pas du tout de telles opinions, koniecznie obejrzyjcie kilka pierwszych odcinków i zwyczajnie dajcie mu szansę. Bien sûr, non seulement les filles peuvent regarder!