American girls series

American girls series.

Kim jest Lena Dunham i co ma wspólnego z dziewczynami z pokolenia dzisiejszych dwudziestopięciolatków? The term girl comes up here for a reason, that's the title of the show, którego twórcą jest właśnie Lena. ‚Girls’ to amerykański serial emitowany na kanale HBO od 2012 year, completely invented by Lena, napisany i śmiało można powiedzieć zagrany. She plays the main role, na planie jednak towarzyszy jej kilka innych osób, ale serial w dużej mierze opiera się na życiu bohaterki wykreowanej przez nią. Historia oparta jest częściowo na przeżyciach i przygodach samej Leny.

Lena is making her original series, ma jeden film fabularny na koncie, cute, low-budget 'Tiny furniture', is a 27-year-old director, scenarzystką i oczywiście aktorką. Urodziła się w Nowym Jorku, historie które opowiada głównie dzieją się właśnie w tym mieście, inspirowane i oparte są na jej prywatnych doświadczeniach, they are literally imbued with it. Watching her work, I have a feeling, że tą dziewczynę doskonale znam i dokładnie wiedziałabym czego się po niej spodziewać w prywatnej rozmowie.

Defining it with one word, I would say, że jest mocno świrnięta. He has a sense of a great observer, can make an accurate diagnosis, analyzing the problems of young people, she is cynical, błyskotliwa i posługuje się bardzo dosadnym językiem. He is, in a way, a human orchestra, do listy jej dokonań niebawem będzie można dopisać pierwszą książkę. I'm sure, że dla jednych może być trochę irytująca, bo osobowość ma oryginalną i niezwykle barwną, ale gwarantuję, że znajdą się ludzie, którzy w jej nietuzinkowości, humorze i specyficznej niezgrabności, po prostu się zakochają.

A czy w samym serialu też da się zakochać? Zdecydowanie się da i to również zasługa samej Leny, a właściwie wykreowanej przez nią bohaterki. Hannah Horvath, bo o niej mówię, jest dwudziestoparolatką i jak sama w serialu przyznaje, hopes, że jest głosem swojego pokolenia albo przynajmniej jakiegokolwiek pokolenia. W trzecim, currently played season, ends exactly a quarter century, także wiek i miłość do słowa pisanego, to moje powody, by się z nią utożsamiać. She is a totally non-TV heroine. She's not beautiful, there is also no model figure, co zupełnie nie stoi jej na przeszkodzie w częstym paradowaniu nago. W sposób w jaki się ubiera, zdecydowanie odbiega od trendów promowanych przez kolorowe magazyny, za to jest bezpośrednia, honest, uncompromising, ma niezłe poczucie humoru i chyba największy, as you can imagine, dystans do siebie. Serial opowiada o losach młodych nowojorskich dziewczyn, każda z nich próbuje się odnaleźć, w pełni ukształtować i połapać w swoich kosmicznych emocjach. Hannah is an aspiring writer, she is still Marnie, Jessa i Shoshanna. The girls are friends, are arguing, zmieniają chłopaków i uprawiają sporo sexu. A wszystko to z przymrużeniem oka i dawką zdrowego sarkazmu.

The advantage of the series is primarily the script, błyskotliwy i śmieszny. Gra aktorska głównej bohaterki i partnerującego jej Adama Drivera, her boyfriend playing, also great, the downside, however, is the figure of the other three friends. This series is structured like that, że ma opowiadać o losach różnych osób. Meanwhile, the plot of the main character is so strongly built, jej świat jest przemyślany i doskonale złożony, the world of the other girls is very poor. I don't like their personality, ich przemiany i wątpliwości. Mimo wielkiej sympatii do tej produkcji, wątki związane z resztą przyjaciółek wydają mi się nieco ckliwe i tanie. But, gdyby serial nosił tytuł ‚Hannah’, nie miałabym się kompletnie do czego przyczepić. Wszystko co jest związane z tą postacią jest naturalne, szczere i bardzo autentyczne.

The comparison is definitely unfair, że to odpowiedź młodego pokolenia na serial ‚Sex w wielkim mieście’, do not suggest such opinions at all, koniecznie obejrzyjcie kilka pierwszych odcinków i zwyczajnie dajcie mu szansę. Of course, not only girls can watch!