Formal bekannt als

Formal bekannt als.

Ich übertreibe nicht, ona jest dla mnie absolutnym odkryciem i obietnicą artystycznych doznań. 26-Sommer britische FKA Twigs (Früher bekannt als Zweige), Mädchen, której z przyjemnością przybiłabym piątkę, unbedingt wissenswert. ich bin überzeugt, że przybyła do nas z jakiejś innej planety i właśnie za to, na wstępie ma już ode mnie gigantyczny plus. Nie ma bowiem nic lepszego w świecie sztuki, jak ludzie z kosmosu! Sie genau, wie ich vermute, głowę pełną pomysłów i pokręconą osobowość, verdankt seine bunten Wurzeln. Ma w sobie mieszankę krwi jamajskiej i hiszpańskiej, was seine exotische Schönheit erklärt. Matka zajmowała się tańcem oraz gimnastyką i pewnie po niej Twigs odziedziczyła talent i chęć rozwoju kariery tanecznej. Można ją zobaczyć w dwóch clipach innej brytyjskiej wokalistki Jessie J., als Tänzerin, wystąpiła również w śmiechowym skeczu ‘Beyonce Wants Groceries’. Jednak jako muzyk zadebiutowała w grudniu w 2012 Jahr, publikując utwory z pierwszej epki na swoim kanale youtube, ach ten błogosławiony internet… druga epka zatytułowana ‘EP2’ została wydana we wrześniu 2013 Jahr. Trochę spóźniona trafiłam na nią niedawno, ale nie sposób o niej nie napisać.

Alle vier Songs sind buchstäblich perfekt. Wie jemand sehr weit gehen will, lass ihn hören, oderwanie od podłogi gwarantowane! Das hypnotischste Stück von 'Water me', ist ein Gesamtschaufenster der EP, der Einleitung des Stücks zuzuhören, od razu można popaść w trans. Ep für mich, ist schon ein Erfolg, sie ist subtil, aufgeräumt, poliert, fühlen, że ktoś włożył w jej przygotowanie całe serducho. Schläfriger Rhythmus, oszczędny w słowa tekst budują niezłą magię. Muzyka momentami minimalistyczna z wyciszonym, manchmal mit geflüsterter Stimme, es drängt sich nicht mit seinem Klang auf. Das Ganze ist sehr vielseitig, mal subtil, einander mal, jak w utworze ‚Ultraviolet’, man hört einmal schmierige Geräusche, by zaraz potem wsłuchać się w delikatny głos wokalistki. Das Ganze ist total verwöhnt, ale polecam bardzo słuchanie połączyć z doznaniami wizualnymi. Gapienie się na jej teledyski sprawiło mi wielką radość, na każdy clip jest odrębny pomysł, Ich werde eine außergewöhnliche Idee hinzufügen. Przyjemnie się patrzy na tak kompletne dzieło, was nicht zweitrangig ist.

Żeby to nie była landrynkowa laurka dodam, że ta mini płytka ma jeden poważny minus. Darum geht es in dem Vorwurf, że jest mini ? Niecierpliwie czekam na pełną płytę, weil die magische Stimme von Twigs, trochę oderwany od rzeczywistości i dźwięki, do których powstania przyczynił się producent Arca, który m.in. maczał swoje palce w przygotowaniach albumu Kanye Westa ‘Yeezuz’, sie versprechen viel.