Formally known as

Formally known as.

I'm not exaggerating, ona jest dla mnie absolutnym odkryciem i obietnicą artystycznych doznań. 26-summer British girl FKA Twigs (Formerly Known As Twigs), girl, której z przyjemnością przybiłabym piątkę, definitely worth knowing. I am convinced, że przybyła do nas z jakiejś innej planety i właśnie za to, na wstępie ma już ode mnie gigantyczny plus. Nie ma bowiem nic lepszego w świecie sztuki, jak ludzie z kosmosu! She did, as i guess, głowę pełną pomysłów i pokręconą osobowość, owes its colorful roots. Ma w sobie mieszankę krwi jamajskiej i hiszpańskiej, which explains its exotic beauty. Matka zajmowała się tańcem oraz gimnastyką i pewnie po niej Twigs odziedziczyła talent i chęć rozwoju kariery tanecznej. Można ją zobaczyć w dwóch clipach innej brytyjskiej wokalistki Jessie J., as a dancer, wystąpiła również w śmiechowym skeczu ‘Beyonce Wants Groceries’. Jednak jako muzyk zadebiutowała w grudniu w 2012 year, publikując utwory z pierwszej epki na swoim kanale youtube, ach ten błogosławiony internet… druga epka zatytułowana ‘EP2’ została wydana we wrześniu 2013 year. Trochę spóźniona trafiłam na nią niedawno, ale nie sposób o niej nie napisać.

All four songs are literally perfect. How anyone wants to go somewhere very far, let him hear it, oderwanie od podłogi gwarantowane! The most hypnotic piece of 'Water me', is a total showcase of the EP, listening to the very introduction of the piece, od razu można popaść w trans. Ep for me, is already a success, she is subtle, tidy, polished, feel, że ktoś włożył w jej przygotowanie całe serducho. Sleepy rhythm, oszczędny w słowa tekst budują niezłą magię. Muzyka momentami minimalistyczna z wyciszonym, sometimes with a whispered vocal, it does not impose itself with its sound. The whole thing is very eclectic, subtle at times, another time, jak w utworze ‚Ultraviolet’, you hear greasy sounds once, by zaraz potem wsłuchać się w delikatny głos wokalistki. The whole thing is totally pampered, ale polecam bardzo słuchanie połączyć z doznaniami wizualnymi. Gapienie się na jej teledyski sprawiło mi wielką radość, na każdy clip jest odrębny pomysł, I will add an extraordinary idea. Przyjemnie się patrzy na tak kompletne dzieło, which is not secondary.

Żeby to nie była landrynkowa laurka dodam, że ta mini płytka ma jeden poważny minus. This is what the allegation is about, że jest mini ? Niecierpliwie czekam na pełną płytę, because the magical voice of Twigs, trochę oderwany od rzeczywistości i dźwięki, do których powstania przyczynił się producent Arca, który m.in. maczał swoje palce w przygotowaniach albumu Kanye Westa ‘Yeezuz’, they promise a lot.