Happening in March

Happening in March.

Czytając dzisiejszy wpis Jamesa Gunna, Guardians of the Galaxy director, na Facebooku pomyślałem, że fajnie by było raz na kilka tygodni podzielić się info a temat tego, what i watch, what i listen to, na co czekam i tak dalej. Zacznijmy więc od razu.

Jestem tuż przed przeprowadzką, więc nie muszę dużo czasu poświęcać na zajmowanie się aktualnym mieszkaniem. Najwięcej czasu spędzam więc przed telewizorem. The Ps4 runs practically all the time. Na ekranie NBA 2k15, o której wkrótce napisze trochę więcej oraz sieciowa FIFA 15. Do tego trochę czasu spędzam z The Order 1886. So, I'm still playing. As you can see, zdecydowanie więcej czasu poświęcam na gry sportowe <wink>. W najbliższych tygodniach mam jednak zamiar skupić się bardziej na nadchodzących darmowych grach z PS Plus oraz… Dying Light. I haven't had a chance to play yet, bo czekałem na kilku znajomych, by od początku grać w Co-opie.
Outside of games, na telewizorze goszczą oczywiście seriale. Not counting the current series - The Walking Dead (właśnie trwa najlepszy sezon w historii serialu), Flash i Arrow – dorzuciłem do pieca 12 Monkeys. Nothing outstanding or shocking, ale całkiem przyjemny remake filmowego hitu z Bradem Pittem sprzed lat. Sporo zmian w porównaniu do oryginału, so even the die-hard fans of the theatrical version will be surprised. Oczywiście do tego dojdzie House of Cards i dzisiejszy powrót Agents of S.H.I.E.L.D. . Mhm. Maybe I'll finish The Knick?

I try to limit movies. Ciężko ostatnio mi usiedzieć w jednym miejscu dłużej niż 40min. This is why, jeśli w ogóle ma być dłuższe posiedzenie, to wybieram się kina. Recently, somehow 2 weeks ago, the second time I was on ... Insterstellar: to chyba ostatni pokaz w Warszawie, oraz na Kingsman. Bardzo ciekawa komedia szpiegowska twórcy Kick-ass oraz X-men: First class. W najbliższym czasie celuję w Chappie, Głosy z Ryanem Reynoldsem… i to chyba wszystko.

W podróży do kina na słuchawkach najpewniej będzie, niezmienienie od prawie dwóch miesięcy, Banks singer's Godess album. Już dawno nie spędziłem tyle czasu nad jedną płytą. Interesting sounds, świetny głos i zupełnie niezłe „lyrics”. Zachwyca różnorodność albumu. Gdy znudzi mi się jeden kawałek (key words: play again i #zapętl) no problem, niemal po chwili, I find something new. Od spokojnych ballad, przez trochę szybsze granie do całkowicie alternatywnych kawałków.Before going to bed, of course, "pops in" reading. As you well know, I don't read books, za to komiksy – cała przyjemność po mojej stronie. I am slowly finishing the first volume of The Wicked + The Divina, that is the winner of the British Comic Awards for the best comic of the year. I will not spoil it, bo niedługo wpadnie na ten temat osobny wpis (you can't wait, co?). Po TW+TD na 100% wrócę do Sagi, bo nadal czeka na mnie czwarty Tom. He is also preparing a note here, so I will not reveal too much. Do tego Sandman. Jest to dość specyficzny komiks, więc czytuję tylko w chwilach, gdy wiem, że mnie nie zmęczy.

To by było na tyle.

In sum.

Idźcie do kina na Kingsman i posłuchajcie Banks. Do tego zagrajcie w Valiant Hearts na PS4 i przed snem przeczytajcie The Wicked + The Divine.

Czekajcie też na – co najmniej – cztery hucznie zapowiadane notki. Lots of good things are happening, so WORTH.