Let's hurry to love GIFs with Travolta [SEE MEMES]

Let's hurry to love GIFs with Travolta [SEE MEMES]

I won't even ask if you know them, bo ostatnio wyskakują nawet z lodówki.

Confused John Travolta to stary mem (pochodzi z 2012 year), który mnie osobiście śmieszy, since i saw this:

2515497_john-travolta-meme-internet[1]

Zdezorientowany Travolta oryginalnie pochodzi oczywiście z kultowego Pulp Fiction z 1994 year. Wycięto go ze sceny, gdy Vincent Vega rozgląda się po pokoju szukając Mii Wallace, mówiącej do niego przez intercom. A wyglądało to tak:

4ea[1]

The first remake has appeared, gdy jeden z Imgurów chciał zilustrować, jak córka poprosiła go, aby pod choinkę kupił jej lalkę:H3BR7EA[1]

No a potem to już poszło.

However, it is rare, aby memy zaliczały tak spektakularny powrót po latach. Nothing unusual, because Travolta captures all these emotions, które odczuwamy co chwila i nie udaje nam się ich opisać słowami. Sprawdzcie zbiór wyselekcjonowanych perełek z ostatnich dni, dopóki jeszcze nas śmieszy i możemy udawać, że wcale nie #stare i wcale nie #było.

They reign, Of course, Star Warsy:

eff[1]

giphy[1]

68f[1]

Ale to nie wszystko! Travolta tańczył też z Drake’iem, brał udział w awanturze w knajpie w Inglorious Basterds, trafił do uniwersum Marvela, widziano go w Hogwarcie, a nawet zajął stronę w pojedynku Batman v Superman (in Vega).

3h4PRSp[1]

cT1yDdk[1]

yyoY8s[1]

harry--510x286[1]

giphy[1]

Filmy to nie jedyna nisza dla Travolty. Świetnie odnalazł się też w naszej polskiej rzeczywistości:

giphy[1]

comment_NLCmeCaPWH99LqBfZ0XqRLyOcEVuB2cV[1]

comment_B4ZoC0EYQe5bALyJfKgINypd8iqZdJBP,w400[1]

giphy[1]

Unfortunately, Imgur himself is slowly getting fed up with this meme, więc pozostaje nam pożegnać się z nim z godnością i czym prędzej zapomnieć, before the internet turns against us:

lNGh0nx[1]