Marcin Dubiel

Marcin Dubiel

imię i nazwisko: Marcin Dubiel
wiek: 24 lata
wzrost: 183 cm
waga 76,5

Marcin Dubiel jest najbardziej rozpoznawalnym polskim youtuberem. Na kanale youtube ma ponad 1,5 miliona subskrypcji. Także aktywnie prowadzi swoje kanały w mediach społecznościowych na Instagramie ma prawie 2 mln obserwujących. Można znaleźć pod nazwą @marcindubiel.

Widzowie Marcina to głównie młodzież i nastolatki którzy lubią dobrą zabawę i wyzwania.

Ostatnio youtuber ukrywa szczegóły życia prywatnego przed fanami i nie mówi o tym, czy obecnie jest w związku. Nie wiadomo, więc czy Marcin Dubiel ma dziewczynę.

Ostatnio prawie wogóle nie nagrywa filmów ma YouTube. Twierdzi że na Youtubie ludzie szukają tylko rozrywki, i ma dość robienia z siebie idioty.

Marcin Dubiel miał wypadek samochodowy. Wszędzie pisali że to Marcin prowadził samochód i spowodował wypadek – tak naprawdę był tylko pasażerem i jechał na siłownię. Jechali za samochodem, który zaczął gwałtownie hamować i znajomy Marcina w obawie przed tym, że nie zdąży przed nim wyhamować – odbił na prawy pas, a tam stała taksówka, której zabrakło paliwa i uderzyli w taksówkę Volvo. Policja przyjechała i stwierdziła winę kolegi Marcina, ale nie czuli się winnymi wypadku. Ciemna strona mocy popularności, Marcin wyszedł z auta w szoku, adrenalinie i od razu ktoś go rozpoznał i zrobił zdjęcia i afera się rozkręciła na wszystkich portalach.


Marcin się zastanawia – „o co chodzi, ludzie” – ma czasem wrażenie, że na ulicy jakby się komuś coś działo, szybciej by mu zaczęli robić zdjęcia niż udzielili pomocy.

Przez trzy miesiące Marcin chodził na dziennikarstwo i nowe media, ale skończył na youtube.

Skontaktował się z Marcinem znajomy który handluje butami, że chce założyć swój kanał i chce przetestować swoje pomysły w internecie, coś na podobieństwo Lord kruszwil ale w lepszym stylu. Marcin się zgodził ale zaproponował zrobienie dobrego uczynku, niestety w całym planowaniu za bardzo połączyli dwa pomysły i zostało to negatywnie odebrane. Zrobili filmik na youtube, na którym w koszulkach gucciego dali bezdomnemu buty za 1000 zł i dodatkowo 1000 zł w gotówce. Twierdzi że mieli dobre intencje, ale wyszło to bardzo źle odebrane. Te buty miały być clickbaitowe.

W grudniu 2018 roku opublikował zdjęcie z podpisem że nie jest już ze swoją dziewczyną Nikolą. Mieli burzliwy związek, niektóre rzeczy nie potoczyły się pomyśli Marcina i Nikoli. Nie chcieli się zmuszać do miłości na siłę. Rozstali się. Było ciężko, w pewnym momencie zabrakło wzajemnego zaufania, ale postarają się to odbudować i zobaczą czy coś z tego będzie.

Marcin Dubiel nie umie rozgraniczyć życia zawodowego z życiem prywatnym, sytuacje prywatne tak bardzo wpływały na życie zawodowe, że w pewnym momencie doszedł do wniosku że musi to zmienić. Nie chce doprowadzać do sytuacji w których traci i cierpi, i stara się znaleźć granice tego co może robić w internecie, czego nie może, co może pokazywać, a tym czego nie wypada. Nie tyle żeby to zostało źle odebrane przez ludzi, ale żeby Marcin czuł się z tym dobrze.

Wziął udział w walkach Fame MMA. Walczył z byłym przyjacielem i youtuberem Kacprem Blonsky. Zaczęło się od przepychanki, podczas której obaj zawodnicy próbowali przewrócić się nawzajem na ziemię. Po dłuższej szarpaninie Dubielowi udało się założyć Kacprowi nelsona i sprowadził go do parteru. W drugiej rundzie Dubiel rzucił się z pięściami na konkurenta, po czym Blonskyemu udało się go wywalić i przygnieść ciężarem własnego ciała, okładając go pięściami. W trzeciej rundzie stało się jasne, że zwycięzcą w walce jest Kacper Blonsky.