Znane kobiety, które ukrywają swój wiek

Znane kobiety, które ukrywają swój wiek

Teresa Werner jest gwiazdą muzyki rozrywkowej, której dokładny wiek nie jest znany. Pomimo jej wielkiej popularności nikt z fanów nie zna dokładnej jej daty urodzenia. Tajemnica ta rozgrzewa ludzką ciekawość, gdyż jest to bardzo popularny temat , który wyszukiwany jest przez wielu internautów i powstało na ten temat wiele artykułów w sieci. Artykuł o Teresie Werner na portalu zyciorysy.info, który to portal wydaje się podejść do tematu bardzo rzetelnie, przedstawia na podstawie dostępnych informacji domniemaną datę urodzenia artystki, czyli 1958 rok. Wskazywało by to, że Teresa Werner ma obecnie 61 lat. Trudno w to uwierzyć, ponieważ wielu ludzi daje jej nawet 20 lat mniej, jednak wszystko wskazuje na to, że gwiazda jest koło 60-tki.

Kolejną, bardzo znaną osobą, która ukrywa swój wiek jest Agnieszka Gozdyra. Jest ona dziennikarką, która w Polsat News prowadzi programy, które rozgrzewają ludzkie emocje. Te programy to „Polityka na ostro” i „Skandaliści”. W artykule Romualda Kałwy na portalu salon24.pl możemy przeczytać szczegółowe wyliczenia, które wskazują na to, że Agnieszka Gozdyra ma około 47 lat. Również i w jej przypadku trudno w to uwierzyć, gdyż wygląda na 10 lat młodszą.

Teresa Werner i Agnieszka Gozdyra to dwie najpopularniejsze osoby, które ukrywają swój wiek, jednak są kobiety, których podana data urodzenia budzi wątpliwości. Należy do nich Małgorzata Rozenek-Majdan,  która wskazuje na oficjalną datę urodzenia 1978 rok. Kontrowersje jednak budzi fakt, że w programie „Kobieta Cafe” w 2009 roku podpisano ją jako 10 lat starszą. Dodatkowo oliwy do ognia dolała Paulina Młynarska, która powiedziała, że gdy Małgorzata Rozenek zaczynała porządki na wielką skalę to wyrzuciła z dowodu 10 lat. Sama zainteresowana, na Instagramie napisała jednak: „daję milion złotych osobie, która udowodni, że nie urodziłam się 1 czerwca 1978 roku”, więc pokazała tym samym, że nie kłamie w tej kwestii, bo pewnie znaleźli by się chętni z jej czasów szkoły, którzy te pieniądze chcieliby przygarnąć, gdyby data urodzenia była wcześniejsza o 10 lat.

Jak widać wiek gwiazd potrafi budzić wiele emocji wśród fanów i widzimy też, że jest to szczególnie newralgiczny temat u kobiet. „Kobieta tajemnicą jest”, więc niektóre kobiety tą jedną z tajemnic chcą zachować dla siebie. I niech tak pozostanie.