Gdzie urodził się Hitler

Gdzie urodził się Hitler. Miejsce urodzenia Hitlera. Jest wiele źródeł, które nie podają, gdzie urodził się Adolf Hitler. Obecnie jednak historia jest znacznie lepiej sprawdzana i wiele dowodów wskazuje na jedno konkretne miejsce. Adolf Hitler nie miał pochodzenia niemieckiego, ale austriackie, co może wydawać się dziwne, ponieważ uważał, że tylko ci, którzy urodzili się w Niemczech … Czytaj dalej Gdzie urodził się Hitler

Gdzie urodził się Hitler. Miejsce urodzenia Hitlera.

Jest wiele źródeł, które nie podają, gdzie urodził się Adolf Hitler. Obecnie jednak historia jest znacznie lepiej sprawdzana i wiele dowodów wskazuje na jedno konkretne miejsce. Adolf Hitler nie miał pochodzenia niemieckiego, ale austriackie, co może wydawać się dziwne, ponieważ uważał, że tylko ci, którzy urodzili się w Niemczech zasługują na to, by władać całym światem i stanowić jedyną i wyjątkową rasę człowieka. Adolf Hitler urodził się 20. kwietnia 1889 roku. Miejsce urodzenia to Braunau am Inn w Austrii. Jego rodzicami byli Klara oraz Alois Hitler. Sam Adolf miał też żonę, ale zbyt długo się nią nie nacieszył, bo wzięli ślub w roku 1945, a jeszcze tego samego roku 30. kwietnia Hitler popełnił samobójstwo.

To ciekawe, że najwięksi tyrani jak Hitler, Mussolini, Stalin kończyli właśnie w tego typu sposób. Nikt nie dożywał spokojnej starości, a śmierć zazwyczaj była tragiczna. Hitler ma swoim sumieniu miliony niewinnych ludzi. To on rozpętał II wojnę światową i do dzisiaj wielu Polaków ma ogromny żal do niemieckiego narodu. To na polecenie Hitlera w Oświęcimiu powstał obóz koncentracyjny Auschwitz. Hitler uważał, że tylko Aryjczycy mogą żyć – ludzie o jasnych włosach, niebieskich oczach, wysocy, szczupli. Śmieszne jest jednak to, że sam taki nie był, a potrafił wmówić to wszystkim dookoła.