Kiedy kolejna płyta Brodki

Kiedy kolejna płyta Brodki

Płyta Moniki Brodki

Monika Brodka kojarzyła się większości z takimi utworami jak: Miał być ślub, Dziewczyna mojego chłopaka, Ten, Miałeś być, Znam cię na pamięć i wiele innych. Były to utwory typowo popowe i radiowe. Brodka stwierdziła jednak, że to nie do końca oddaje jej charakter i nie tym chciałaby się zajmować w przyszłości. Poszła więc w stronę muzyki elektronicznej, pomieszanej z folkowymi brzmieniami, popem, rockiem. Płyta Granda była przełomowa w karierze artystki i została doceniona nie tylko w Polsce, ale i na świecie (jedna z tras koncertowych odbyła się nawet w Stanach Zjednoczonych!).

Monikę znają wszyscy z programu Idol. W roku 2004 zwyciężyła cały program, mając zaledwie 16 lat. Nikt nie spodziewał się jeszcze, że uda jej się zrobić tak zawrotną karierę. Po płycie Granda pozostały bardzo dobre wrażenia również wśród krytyków. A kiedy szykuje się następna płyta Moniki Brodki? EPka z utworami Dancing shoes czy Varsovie pojawiła się już jakiś czas temu, a słuchacze chcą znacznie więcej.

Niestety Monika sama nie zdradza tajemnicy, kiedy szykuje się coś nowego. W programie Szansa na sukces powiedziała, że nie będzie tworzyła niczego na siłę, ale dopiero kiedy znajdzie odpowiedni pomysł. Na facebooku pojawiają się już teraz różne zdjęcia, które mogło zwiastować miłą niespodziankę dla fanów Brodki.

Dodaj komentarz