Kto to jest Ania Dąbrowska

Kto to jest Ania Dąbrowska

Anna Dąbrowska

Ania Dąbrowska należy do najbardziej rozpoznawalnych i cenionych polskich artystek. Sama jest osobą niezwykle skromną, ale potrafiącą postawić na swoim, co dało się zauważyć w pierwszej edycji programu The Voice of Poland, w którym była trenerką. Przygoda Ani Dąbrowskiej z muzyką rozpoczęła się w programie Idol. Tam jeszcze jako nastolatka doszła bardzo wysoko. Nie wygrała jednak programu, a nawet nie dostała się do finału. Ze wszystkich edycji Idola to jednak Ania Dąbrowska, Monika Brodka i Szymon Wydra zrobili zaskakującą karierę.

Ania zdobyła serca słuchaczy takimi płytami jak: Smutek mam we krwi czy Ania Movie, na której zawarła piosenki z filmów. Ostatnia płyta Ani pt. Bawię się świetnie to prawdziwy majstersztyk. Płyta została bardzo wysoko oceniona przez specjalistów – krytyków, którzy zaliczyli tę płytę do jednych z najlepszych płyt ostatnich lat. Poza tym płyta bardzo dobrze się sprzedała, a trasa koncertowa Ani była oblegana przez rzesze fanów.

Nowa płyta utrzymana jest w takim samym stylu jak poprzednie. Jeśli chcemy dobrze się bawić, to ta płyta nie jest dla nas. Jest to płyta dla wymagających. Teksty dają do myślenia. Można się przy niej wyciszyć, zatrzymać i odpowiedzieć na ważne pytania egzystencjalne, które Ania chętnie podejmuje w swoich utworach. Płyta i artystka godne polecenia!

Dodaj komentarz