Dagmara Kaźmierska

Dagmara Kaźmierska (ur. 1975) jest polską osobowością telewizyjną i niezawodową aktorką. Jest znana z programu w telewizji TTV pt. Królowe życia.

Data urodzenia: 12 kwietnia 1975
Wiek: 45 lat(a)
Instagram: @queen_of_life_77

Życiorys Dagmary Kaźmierskiej

Dagmara Kaźmierska urodziła się 12 kwietnia 1975 roku w Kłodzku (woj. dolnośląskie). Z tej miejscowości pochodzi.

Wczesne lata

Dagmarę od dziecka uczono szacunku do pracy. We wczesnych latach pomagała mamie w sklepie. Gdy skończyła naukę postanowiła sama na siebie zarobić. Wyjechała do Niemiec, gdzie podejmowała ciężką pracę sprzątaczki. Podczas pobytu w Niemczech Dagmara nauczyła się języka niemieckiego i jej kolejnym miejscem pracy stało się kasyno. Nowy zawód przyniósł jej większe zarobki, lecz stał się także powodem uzależnienia od hazardu. Z czasem zainwestowała we własne maszyny, aby czerpać z nich duże zyski.

Gangsterskie porachunki

Po powrocie do Polski Dagmara znalazła się w centrum gangsterskich porachunków, w których brał udział jej ówczesny mąż. W 2001 roku między „Szpilą” (jednym z najgroźniejszych przestępców w regionie), a ówczesnym mężem Dagmary Pawłem K. doszło do sprzeczki, w wyniku której Paweł K. zastrzelił Dariusza L. Informacje policyjne mówiły o tym, że doszło do walki o wpływy, gdyż „Szpila” prowadził w Kłodzku konkurencyjną agencję towarzyską. Mówi się również nieoficjalnie, że „Szpila” na kilka godzin przed śmiercią był w domu Dagmary, która wtedy była w ciąży i groził jej z bronią w ręku. Paweł K. miał wtedy do wyboru życie swojej kobiety i dziecka lub bezwzględnego gangstera. Został zatrzymany kilka miesięcy później.

Narodziny syna

W 2001 roku na świat przyszedł syn Dagmary Kaźmierskiej i Pawła K. – Conan Shingoo. Imiona dla syna wybrał jej mąż, o którym Dagmara mówi, że ma duszę wojownika. Jej syna czasami można oglądać w programie Królowe życia, a Dagmara chętnie chwali się zdjęciami z nim na Instagramie.

Agencja towarzyska

Od 2006 roku Dagmara Kaźmierska była przez 4 lata właścicielką agencji towarzyskiej. W 2009 roku na wniosek Prokuratury Okręgowej w Świdnicy, została zatrzymana i skazana prawomocnym wyrokiem za działanie w zorganizowanej grupie przestępczej, sutenerstwo, stręczycielstwo i zmuszanie młodych kobiet do prostytucji. Dagmara spędziła kilkanaście miesięcy w więzieniu. W wywiadzie dla klodzko.naszemiasto.pl mówiła o tej sytuacji: – Nigdy bym tego nie zrobiła. Drugi raz nie przeżyłabym rozłąki z moim synem. On jest dla mnie najważniejszy. Tęsknota za nim była dla mnie bardzo ciężka, nie do zniesienia. Dla niego było to jeszcze gorszym przeżyciem. Mój biznes doprowadził do fatalnych w skutkach konsekwencji. Nigdy więcej nie mogę już czegoś takiego zrobić mojemu dziecku. Nie mogę go narazić na ponowną rozłąkę.

Komentarze czytelników do artykułu wskazywały, że Dagmara poruszała kwestie rozstania z synem, lecz chyba nie do końca rozumiała wymiar krzywdy jaką sprawiła.

Królowa życia

Od 2016 roku Dagmara jest uczestniczką reality show w telewizji TTV pt. Królowe życia. Jest to jeden z najchętniej oglądanych programów tej telewizji, co dzieje się za sprawą barwnych bohaterów, czyli Dagmary i jej przyjaciół Jacka i Edzi. W 2018 roku Dagmara była bohaterką programu pt. Made in Maroko, gdzie razem z przyjacielem Jackiem podróżowali po Maroko, a każdy ich krok był śledzony przez kamerę. Oboje są znani z wzajemnego przekomarzania się i odmiennego zdania na wiele tematów, więc emocji nie brakowało. W 2019 roku Dagmara Kaźmierska zagrała w filmie Patryka Vegi Kobiety Mafii 2, obok takich gwiazd jak Piotr Adamczyk, Agnieszka Dygant czy Katarzyna Warnke. Dagmara Kaźmierska mieszka w Kłodzku (woj. dolnośląskie). W 2017 roku otworzyła tam dyskotekę “Queen”, a w Kudowie-Zdroju prowadzi swój butik Viva La Queen, gdzie zakupić można drogie, luksusowe ubrania i dodatki.

Wypadek

W maju 2019 roku Dagmara uległa wypadkowi samochodowemu, podczas którego złamała obie nogi. Relacja policji w mediach brzmiała: Kierująca mercedesem 44-letnia kobieta z nieustalonych przyczyn zjechała z drogi i uderzyła w betonowy przepust. W wyniku wypadku kierująca pojazdem kobieta doznała obrażeń i została przewieziona do szpitala. Dagmara wskutek wypadku przeszła kilka operacji i odbyła długą rehabilitację, gdyż przez kilka pierwszych miesięcy od wypadku poruszała się na wózku inwalidzkim.

Rozstanie z mężem

W 2017 roku Dagmara rozstała się ze swoim mężem, z którym była związana przez 21 lat. W 2020 roku była związana z młodszym mężczyzną, planowała z nim nawet ślub, jednak nic z tego nie wyszło.

Dalsze losy syna

W lutym 2020 roku jej syn Conan obchodził studniówkę, następnie czekał go egzamin dojrzałości. Dagmara w jednym z wywiadów mówiła, że zależy jej, by Conan dostał się na medycynę. Natomiast jej syn zdradził, że chce zostać psychiatrą. Końcem września dumna matka podzieliła się wiadomością, że jej syn będzie od października kształcił się na lekarza na Uniwersytecie Medycznym

Ciekawostki

Wystąpiła w odcinkach takich programów jak: Pamiętniki z wakacji (2016), Usterka (2017) i Ostre cięcie (2018). Dagmara przyznaje, że nie potrafi gotować. Wraz z przyjaciółką postanowiły umyć psa na myjni samochodowej, jednak na szczęście w porę zmieniły zdanie. W jednym z odcinków programu mówiła, że zdała maturę, a następnie studiowała prawo. Najprawdopodobniej studiów nie ukończyła.

Cytaty

“Serial to moje życie, w pigułce oczywiście. Wszystko jest zmontowane tak, żeby widz był zaciekawiony i dlatego chwile odpoczynku czy nudy są wycinane. Niemniej w serialu to jestem cała ja, moja rodzina i przyjaciele. Nie ma tu żadnej fikcji.”

“Oczywiście, że sama urządzałam mój dom. Mało kto ma tak kiczowaty gust jak ja!”

“Muszę powiedzieć, że jestem mile zaskoczona pozytywnymi reakcjami ludzi i tym jaką sympatię wzbudzam. Oczywiście są osoby, którym bardzo leży na sercu moja przeszłość i przy każdej okazji ją wywlekają. Decydując się na udział w programie liczyłam się z tym. Niemniej zdecydowana większość dała mi rozgrzeszenie i za to widzom dziękuję.”