Czy można modnie ubrać się w lumpeksie

Czy można modnie ubrać się w lumpeksie

Czy można modnie ubrać się w lumpeksie? Odpowiedź brzmi tak. Można spotkać różnego rodzaju lumpeksy- droższe, tańsze, z odzieżą wysokiej jakości, ale też i takie z samymi „szmatami”. Zazwyczaj lumpeksy podzielone są na dwie części. Pierwsza z nich obejmuje ubrania wycenione, które mają konkretną cenę. Natomiast druga to ubrania na wagę, gdzie za kilogram ustalona jest konkretna cela. Lumpeksy charakteryzują się wielkimi przecenami i wyprzedażami. W zależności od dnia tygodnia możemy spotkać obniżkę nawet do 90%. W innych lumpeksach określa się cenę dnia np. 3 złote za sztukę.

Zwolennicy zakupów w lumpeksach uważają, że często można znaleźć w nich perełki. Można kupić w nich odzież markową- ubrania z Reserved, H&M, C&A, Bershki. Najlepszym dniem na wyłapanie takich okazji jest sam dzień dostawy. Co więcej sklepy z odzieżą używaną są coraz bardziej popularniejsze, a czasem nawet przyciągają więcej klientów niż inne butiki, które oferują nową, nieużywaną odzież. Modne są też ostatnio szafiarki, które prezentują swoje lumpeksowe zdobycze w Internecie, a co więcej zarabiają na tym.

Lumpeksy mają swoich fanów, ale i bywają krytykowane. W zależności od gustu, każdy może zrobić w  nich zakupy jeśli znajdzie coś dla siebie. Należy pamiętać, żeby dokładnie przeglądać zakupione rzeczy ponieważ zwroty w większości sklepów nie są przyjmowane.

Dodaj komentarz