FIT LOVERS – Mateusz Janusz i Pamela Stefanowicz

FIT LOVERS

imię i nazwisko: Mateusz Janusz i Pamela Stefanowicz
Pamela Stefanowicz ma 28 lat i pochodzi z Kołobrzegu.
Mateusz Janusz ma 27 lat i pochodzi z Lęborka
miejscowość: Trójmiasto

Najpierw zaczęli prowadzić blog, później stali się aktywni na Facebooku. Z czasem założyli kanał na YouTube, na którym promowali zdrowy tryb życia oraz treningi fitness.

Mateusz Janusz i Pamela Stefanowicz, czyli tytułowi Fit Lovers, to prawdopodobnie najbardziej fit para na polskim YouTube. Dla niektórych mogą być także symbolem wizerunku, gdyż oboje interesują się modą, co widać w każdej ich kreacji. Ich działalność w internecie jest jednak związana głównie ze zdrowym trybem życia, fitnessem, podróżami oraz pozytywną energią, którą zarażają swoich widzów. El Wariato, bo tak nazywają ich fani, wydali razem książkę, a także prowadzą na YouTube kanał, na którym znajdują się głównie vlogi lifestyle’owe z przeróżnych miejsc na świecie. Co ciekawe decyzja o otworzeniu kanału na YouTube nie była prosta, bo Fit Loversi musieli rzucić pracę w zawodzie i postawić wszystko na jedną kartę. Opłaciło im się to, gdyż odnieśli ogromny sukces, o czym świadczy m.in. występ w telewizyjnym show Ameryka Express. Para oprócz tego wszystkiego prowadzi także sklep z modną odzieżą oraz oferuje plany treningowe.

Pamela, nieśmiała i wstydliwa dziewczynka – to taniec, który trenowała, zmienił ją w pewną siebie, wspaniałą kobietę z mocnym charakterem.
Pamela to absolwentka AWFiS w Gdańsku i Usługi Żywieniowe i Dietetykę na Akademii Morskiej. Jest utytułowaną zawodniczką Fitness Bikini Federacji IFBB, trenerem personalnym i Instruktorem Fitness i Nowoczesnych Form Gimnastyki. W przeszłości trenowała taniec.

Mateusz, chłopak z małej miejscowości Lębork z wielkimi marzeniami. Jego przygoda zaczęła się od treningów kung-fu, ale że ciągle było mu mało zaczął trenować pływanie, potem przyszedł parkur i free run. Na AWF, gdzie studiował, poznał Pamelę, dziewczynę z Kołobrzegu.
Mateusz także ukończył AWFiS w Gdańsku. Jest trenerem personalnym, instruktorem gimnastyki sportowej oraz utytułowanym zawodnikiem Fitnessu Mężczyzn Federacji IFBB (zajął m.in. 1. miejsce w Rocznikowych Zawodach w Gimnastyce Sportowej). „W moich treningach zwracam uwagę na funkcjonalność ćwiczeń, jestem zdania, że perfekcyjna sylwetka to nie gigantycznych rozmiarów biceps, a ładnie wyrzeźbione, silne i funkcjonalne ciało, które poza wyglądem w połączeniu z odpowiednim żywieniem daje nam lepszy komfort życia” – mówi.

Trenerzy fitness zaręczyli się w 2018 roku podczas wyjazdu w Las Vegas. Wszystko pokazali w swoim vlogu, opublikowanym na YouTube.

Teraz na pewno stanie się o nich głośno, a to za sprawą udziału w programie „Ameryka Express”. Wraz z siedmioma innymi parami Fit Lovers zawalczą o wygraną.