Selena Gomez

Selena Gomez

Selena Marie Giemz urodziła się 22 lipca 1992 roku. Jest aktorką oraz piosenkarką. Zabłysnęła w świecie aktorskim swoją rolą Alex w serialu Czarodzieje z Waverly Place. Dzięki temu posypały się jej bardzo atrakcyjne propozycje gry w filmach, takich jak Kopciuszek: Roztańczona historia, czy też Program ochrony księżniczek.

Selena postanowiła wykorzystać swoje pięć minut również jako piosenkarka. Założyła swoją grupę Selena Gomez & Scene. Wydała cztery albumy, wśród nich można wymienić chociażby A Lear Without Rain, czy też When the Sun Goes Down. Ostatnia płyta pod tytułem Stars Dance, był solowym krążkiem Seleny.

Aktorski talent odziedziczyła po swojej matce, która grała jako aktorka w teatrze. Mimo, że miała ona włoskie pochodzenie, przeprowadziła się ona do Teksasu.

Oprócz kariery piosenkarki oraz aktorki Selena Gomez udziela się również jako filantropka. Jej pierwszym poważnym projektem, w którym wzięła udział był kampanią społeczną UR Votes Count. Znowu w 2008 roku, wsparła akcję Runway for Life, który miał na celu pomoc placówce medycznej, w której są małe dzieci.

Selena Gomez jest naprawdę bardzo ambitną i dość obrotną osobą. Wypromowała ona swoim nazwiskiem kolekcję mody, która była dostępna w sieci sklepów Sears. Kampania ta odbyła się dokładnie w 2009 roku. W jej projekcie pojawił się również pomysł na wymyślenie swojej nuty zapachowej.