Kiedy kolejna płyta Jessie J

Kiedy kolejna płyta Jessie J

Nowa płyta Jessie J

Nie tak dawno temu Jessie J ogłosiła na swoim profilu facebookowym, że jej nowa płyta pt. Sweet Talker pojawi się w sklepach na całym świecie z 9 na 10. października 2014 roku. Będzie to trzecia płyta artystki o nieziemskim głosie, który traktowany jest jako jeden z najlepszych głosów na całym świecie zaraz obok Beyonce, Whitney Houston, Mariah Carrey, Celine Dion oraz Edyty Górniak. Czy płyta będzie tak dobra jak poprzednie?

Pierwsza płyta Jessie J pt. Who you are była przełomem. Sprzedała się w milionach egzemplarzy na całym świecie. Singiel Who you are ma kilkadziesiąt milionów wyświetleń na youtube. Pozostałe piosenki także były hitami: Nobody`s perfect czy Who`s laughing now i znacznie więcej. Kolejna płyta była dobra, ale nie przyniosła aż takiego rozgłosu artystce. Płyta Alive była oceniana bardzo dobrze przez krytyków, ale słuchając jej, miało się wrażenie, że piosenki są po prostu oklepane. Niemniej jednak singiel It`s my party czy piosenki Excuse my rude oraz Wild były na pierwszych miejscach list przebojów na całym świecie.

Jaka będzie kolejna płyta? O tym przekonamy się już za miesiąc, ale teraz można posłuchać w internecie singla Sweet Talker, który jest niezwykle ciekawy, elektroniczny, a co najważniejsze – wpadający w ucho. Warto przesłuchać nowego utworu!