Co dać jako prezent na ślub

Co dać jako prezent na ślub

Co kupić w prezencie ślubnym?

Ślub to bardzo ważna chwila w życiu młodej pary. Z okazji tak wyjątkowego dnia, goście weselni chcą obdarować młodą parę podarkiem, który ułatwi im wejście na nową drogę życia.

Najpopularniejszym prezentem dla młodej pary jest ciągle gotówka. Jest to także najbardziej pożądany przez świeżo upieczone małżeństwo podarunek. Nie jest tajemnicą to, że przyjęcie weselne i koszty jego przygotowania są bardzo wysokie. Dlatego też pieniążki są bardzo potrzebne młodym ludziom. Dobrze jest, jeżeli do przysłowiowej koperty, włożymy taką kwotę, która pozwoli młodym na pokrycie należności związanych z naszą obecnością na weselu. Pamiętajmy o tym, aby dołączyć kartkę z życzeniami, która zostanie parze młodej na lata i pomoże zachować wspomnienia na całe życie.

Czasem jednak warto pokusić się o dodanie do pieniążków jakiegoś drobnego upominku. Pieniądze mają to do siebie, że bardzo szybko znikają z naszego portfela. Natomiast rzeczy, które otrzymaliśmy zostają na długie lata. Młodej parze z całą pewnością przydadzą się szklanki, kieliszki, zastawa stołowa, sztućce, ręczniki, bielizna pościelowa. Możemy również zakupić elegancki album na zdjęcia, czy zamówić karykaturę państwa młodych. Na różnego rodzaju blogach możemy znaleźć tzw. dedykowane prezenty. Szkatułki, albumy itp., które są przygotowywane na nasze specjalne zamówienie. Warto pomyśleć nad takim dodatkiem.

Dodaj komentarz