Jaka moda na wiosnę dla mężczyzn

Jaka moda na wiosnę dla mężczyzn

Chociaż to kobiety częściej zainteresowane są modą projektanci nie projektują ubrań tylko dla nich. Moda męska  będzie bardzo interesująca, zarówno na wiosnę, lato, jak i jesień. Szczególnie warto zainteresować się modą wiosenną, która przyniesie wiele ciekawych rozwiązań oraz kolorystyki, w której każdy mężczyzna wygląda bardzo korzystnie.

Podstawą są kolory: zgniła zieleń i oliwkowy. Wraz z ciemno pomarańczowymi dodatkami tworzy to złudzenie eleganckiego mężczyzny na safari. Jest przy tym wygodne i przyciągające wzrok.

Swetry, marynarki, koszulki we wszystkich odcieniach wymienionych kolorów świetnie komponują się ze spodniami, w zielonym lub piaskowym kolorze. Do tego lekkie kurtki lub marynarki na jeden guzik, podkreślające męskie kształty. Idealnymi dopełnieniem każdego stroju będą kapelusze stylizowane na kapelusze członków wycieczki do Afryki, niby słomkowe, a jednak wyróżniające się kształtem. Do tego modne cienkie szaliki i chusty pod szyję, najlepiej w oliwkowym kolorze. Tak ubrany mężczyzna z powodzeniem może brylować w towarzystwie rozsiewając wokół siebie odrobinę luksusu.

Dla panów wolących chować swoje rzeczy w praktycznych torbach, a nie w kieszeniach polecane są duże, skórzane torby. Najlepszym wyborem będzie brązowy kolor, który doskonale pasuje do najmodniejszych w sezonie kolorów.

Dla wygody odpowiednie będą niewysokie, acz eleganckie buty w brązach lub czerniach, które sprawią, że wybrany strój nada się zarówno na spacer jak i proszony obiad.