Jaka moda na wiosnę dla kobiet

Jaka moda na wiosnę dla kobiet

Ubieranie się zgodnie z nowymi trendami, modnie i stylowo czasami nastręcza wiele problemów. Jeśli jednak dobrze przyjrzeć się proponowanym przez projektantów strojom, każda z kobiet znajdzie coś dla siebie.

Zima upłynęła pod hasłem czerń, biel, trochę czerwieni. Wiosną nie rezygnuje się całkiem z tych kolorów. Czerń jest uniwersalna, więc zawsze będzie na topie. Teraz jednak jako dodatek, czarna bluzka lub spódniczka do innych kolorów. Najczęściej połączona z bielą jako pepitka, która od początku roku święci swoje triumfy we wszystkich sklepach i katalogach odzieżowych. Spódnice, swetry, koszulki oraz tuniki w pepitkę nadal będą w modzie. Skórzane rękawy w swetrach z takim wzorem dodadzą im oryginalności.

Dla tych, którzy nie czują się dobrze z takim deseniem i wolą coś delikatniejszego projektanci proponują ażury. Ażurowe sukienki w pastelowych kolorach, bluzki albo fragmenty bluzek. Ażury mogą oblekać całe ubranie albo tylko jego część. Najmodniejsze są ażurowe dekolty, które poza rewelacyjnym wyglądem dodatkowo zapewnią przewiew w czasie cieplejszych dni. Najlepiej dobierać je w pastelowych kolorach, które pogłębiają elegancję ażurowych strojów.

Pastele oraz najmodniejszy teraz w Londynie niebieski kolor to początek idealnych pomysłów kolorystycznych do własnej szafy. Style i kolory jak najbardziej można mieszać uzupełniając całość o wielką torbę, przypominającą worek, najlepiej z eko skóry i bez ozdób.