Jaka moda na lato dla mężczyzn

Jaka moda na lato dla mężczyzn

Moda męska na lato 2014 daje panom wiele możliwości. Nie skupia się tylko na jednym kolorze, lecz proponuje kilka pozwalając żeby każdy wybrał coś dla siebie kompletując zestawy zgodnie ze swoimi upodobaniami, oraz miejscem w które zamierza się udać.

Ponieważ lato to gorący okres, gdy temperatura rośnie niespodziewanie szybko warto zaprzyjaźnić się z bielą i szarością. Białe marynarki, białe koszule, białe spodnie oraz kapelusze są jak najbardziej stylowe. Podobnie jak ich odpowiedniki w delikatnej szarości, która z każdego mężczyzny zrobi eleganckiego gentelmana. Luźne bluzki oraz swetry sięgające aż po kolana idealnie nadadzą się na chłodniejsze wieczory. Delikatna szarość idealnie skomponuje się z odcieniami różu, które wróciły do łask w męskiej garderobie. Nie trzeba jej wiele. Różowa kurtka albo marynarka dobrze dopasuje się do szarej reszty, a jasno różowa koszula będzie dobrze pasowała na biznesowe spotkanie w środku największego upału.

Dla panów, którzy lubią zaszaleć propozycją są kwiatowe wzory. Zarówno na koszulach, kurtkach jak i spodniach. Trzeba uważać żeby nie przesadzić z ilością, tylko zdecydować się na jedną część garderoby w takich właśnie wzorach. Wśród innych możliwości panowie mają do wyboru ubrania w wojskowych stylizacjach, chociaż nie tylko w barwach khaki, ale nawet w niebieskich i pomarańczowych. Dla mężczyzn lubiących morskie klimaty dostępne są również stylizacje marynarskie w głębokich, granatowych odcieniach.