Filmy online

Filmy online

Co by tu począć w zimny, jesienny wieczór? Może czas na seans filmowy? Ale co zrobić, jeżeli nasz ulubiony film dawno wyszedł z kin, a telewizja nie jest szczególnie zainteresowana jego nadawaniem? Rozwiązaniem są tu filmy online. Czyli możliwość obejrzenia niemal każdego filmu za pomocą Internetu.

Jakie możliwości daje Internet?

Trzeba przyznać, że ogromne.  W sieci znajdziemy dużo stron internetowych, które proponują filmy online. Zwykle p[przybierają one formę baz filmów, które można obejrzeć na odtwarzaczach udostępnianych przez inne strony i filmy.  Filmy online można obejrzeć zarówno w wersjach oryginalnych, jak i z napisami

Ile to kosztuje?

Zwykle filmy online za darmo są udostępniane użytkownikom.  Niekiedy należy założyć darmowe konto, aby w całości i bez limitów oglądać wszystkie udostępniane filmy. Niekiedy jednak właściciele stron internetowych życzą sobie opłaty za oglądanie filmów. Nie są to jednak wygórowane kwoty, a płatność często odbywa się za pomocą sms-a.

Czy to jest legalne?

W tej chwili istnieje spór pomiędzy prawnikami w tej kwestii. Przyjąć jednak należy, iż jeżeli film został umieszczony legalnie w sieci, to oglądanie, a nawet ściąganie filmu nie jest sprzeczne z prawem.