Czy Polska ma szanse wygrać MŚ w siatkówce

Czy Polska ma szanse wygrać MŚ w siatkówce

Szanse Polski na MŚ w siatkówce

Nie da się ukryć, że Polska ma ogromne szanse na zwycięstwo w Mistrzostwach Świata w Siatkówce Męskiej, które odbywają się po raz pierwszy w Polsce. To ogromny zaszczyt dla naszego kraju, że możemy zorganizować właśnie taką imprezę. Aktualnie trwają mistrzostwa, a nasz kraj jest oglądany przez widzów na całym świecie. Jest kilku pretendentów do zdobycia tytułu Mistrza Świata w siatkówce. Oprócz Polski warto wyróżnić jeszcze Brazylię, Włochy, a nawet Iran, który ostatnio gra naprawdę dobrze.

Polska zagrała już trzy mecze i wszystkie trzy wygrała. Były to mecze z Serbią, Australią i Wenezuelą. Każdy z tych meczy zakończył się zwycięstwem 3 do 0 dla Polaków. Polska startowała w grupie A, a jej drużyna jest naprawdę świetnie przygotowana. Bukmacherzy również przyznają, że na Polskę stawiają ludzie z całego świata. Zobaczymy, jak potoczą się dalsze losy naszej drużyny po wyjściu z grupy ze zdobytymi punktami. Prawdopodobnie z grupy wyjdzie razem z nami Australia. Następne mecze będą rozgrywać się już między różnymi grupami, w zależności od tego jakie kraje przejdą dalej.

Jedno jest pewne – do końca tych mistrzostw Polacy zagwarantują nam jeszcze naprawdę sporo emocji i z pewnością zwycięstw. Ogromnym prestiżem dla naszego kraju byłoby wygrać te Mistrzostwa na własnych stadionach, w swojej ojczyźnie.