NIEZNISZCZALNI 2 EDYCJA LIMITOWANA

NIEZNISZCZALNI 2 EDYCJA LIMITOWANA

Nie często, w ostatnim czasie sięgam po wydania dvd, zwłaszcza jeśli pochodzi ono z polskiej dystrybucji. Tym razem, było jednak inaczej. W moje ręce trafiła Limitowana edycja Niezniszczalnych 2. Wszystko za sprawą, wielkiej wyprzedaży w internetowym sklepie mediaexpert, która miała miejsce na przełomie listopada i grudnia ubiegłego roku. Przy cenie 7 zł, trudno było mi się oprzeć, ale nie ukrywam, że głównym powodem dla którego zdecydowałem się na to wydanie był gadżet, w tym przypadku otwieracz.

Trudno doszukać się w tej edycji, innych plusów. Jest to po prostu standardowe wydanie filmu na dvd, które można znaleźć w każdym markecie za kilka złotych. Z tego powodu, jedynym aspektem, który warto krótko omówić jest wspomniany już otwieracz.

Został wykonany z solidnego metalu, a napis i pozostałe zdobienia zrobiły ma nie spore wrażenie. Wręcz byłem zaskoczony dokładnością z jaką zostały wykonane, nie można się przyczepić do niczego.

Bez wątpienia jestem zadowolony z zakupu, otwieracz to miły dodatek, który świetnie wygląda na półce, za taką cenę nie warto się zastanawiać.

Ponieważ, jest to wydanie dvd i kupiłem go tylko dla  gadżetu, powstrzymam się od oceny samego wydania.

Zapraszam już niedługo na kolejne wpisy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *