Dzień otwarty w naszej szkole – zapraszamy!

Kochani, przypominamy o zaplanowanym na czwartek, 18.12.2014 Dniu Otwartym Szkoły Demokratycznej. Przez ostatnie tygodnie plan na ten dzień ewaluował, rodziły się wciąż nowe propozycje. Ostatecznie zdecydowaliśmy się na ramowy zbiór pomysłów do zrealizowania (których jest bardzo, bardzo wiele ;-)), ale przede wszystkim chcemy otworzyć się na Wasze potrzeby i wypełnić przestrzeń spotkania z Wami tym, … Czytaj dalej Dzień otwarty w naszej szkole – zapraszamy!

Kochani, przypominamy o zaplanowanym na czwartek, 18.12.2014 Dniu Otwartym Szkoły Demokratycznej.

Przez ostatnie tygodnie plan na ten dzień ewaluował, rodziły się wciąż nowe propozycje. Ostatecznie zdecydowaliśmy się na ramowy zbiór pomysłów do zrealizowania (których jest bardzo, bardzo wiele ;-)), ale przede wszystkim chcemy otworzyć się na Wasze potrzeby i wypełnić przestrzeń spotkania z Wami tym, co okaże się najbardziej potrzebne. Będzie miejsce na na poważne (i nie tylko) rozmowy o szkole i o życiu…, na to żebyśmy się poznali, ale też bedzie miejsce na twórczość i na dobrą zabawę.

W ramach podreperowania naszego skromnego budżetu zaplanowaliśmy kiermasz z pracami naszych Uczniów – będą piękne rysunki, wiersze, kolorowe świece.

I przede wszystkim będzie dużo przyjemności, więc zapraszamy i czekamy z niecierpliwością.

Uczniowie, Mentorzy, Rodzice i wszyscy Przyjaciele Szkoły.