Ruszamy!

Pomimo wielu trudności (ale też i wielu bardzo pozytywnych splotów okoliczności), dzięki determinacji grupki bardzo zdecydowanych rodzin ruszamy z grupą unschoolingową.

Organizacja grupy we wrześniu wyglądać będzie następująco:

zajmujemy parter domu z możliwością korzystania z ogrodu przy ulicy Golikówka (okolice Małego Płaszowa). Raz w tygodniu jesteśmy w centrum Krakowa, naszą bazą wypadową jest Kluboksięgarnia przy ul. Berka Joselewicza.
Grupa będzie działała minimum 6 godzin dziennie, dążymy do zwiększania tego czasu. W tym celu poszukujemy wolontariuszy oraz osób, które chcą zaoferować swój czas i umiejętności w niepełnym wymiarze zatrudnienia. Robimy też co możemy, by rozciągać nasze doby.

Bardzo ważne!

Wciąż można do nas dołączać, także na indywidualnych warunkach. Zachęcamy do kontaktu!

Bardzo ważne bis!

Od momentu powzięcia wspólnie trudnej decyzji o ruszeniu z naszą grupką unschoolersów, staliśmy się większą społecznością. Dlatego też wszelkie decyzje w tym momencie podejmujemy już w tej grupie. Grupa inicjatywna (stowarzyszenie) staje się w tym momencie realizatorem, nie decydentem. Chcieliśmy się tym podzielić i pochwalić – bo to piękne, a jednocześnie to z pewnością przydatna wiedza dla osób zainteresowanych dołączaniem do naszych działań.

Pozdrawiamy serdecznie, pełni wdzięczności, nadziei i ekscytacji.

Członkowie Grupy Inicjatywnej